Oferujemy kompleksowe projekty wnętrz mieszań, domów jednorodzinnych, loftów oraz przestrzeni usługowych i komercyjnych. Zakres i formę projektu dopasowujemy indywidualnie do potrzeb Klienta.
Bierzemy pod uwagę potrzeby Klienta i znajdujemy najlepsze dla niego rozwiązania, stanowiące konsensus naszej wizji z możliwościami przestrzennymi oraz finansowymi.

współpraca z SAAM STUDIO

Jak pracujemy?

1. Przeprowadzamy wstępne konsultacje i wysyłamy do Ciebie formularz z pytaniami.


4. Opracowujemy wstępną koncepcję z układem funkcjonalnym pomieszczeń, propozycjami materiałowymi i kolorystycznymi oraz z poglądowymi ujęciami 3D wnętrz.

Dodatkowo:

7. Prowadzimy regularne nadzory autorskie nad realizacją.

2. Analizujemy potrzeby i opracowujemy dostosowaną do Twoich potrzeb ofertę.


5. Przedstawiamy fotorealistyczne wizualizacje, z konkretnymi rozwiązaniami materiałowymi, kolorystycznymi, z propozycjami mebli, rozrysami elementów stolarskich ( kuchnia, szafy ).

8. Zamawiamy materiały, meble, wyposażenie wnętrz.


3. Zapraszamy do biura na spotkanie ( jeśli pracujemy na dostarczonej dokumentacji ) lub widzimy się na budowie, celem wykonania pomiarów.
Ustalamy budżet inwestycji.
6. Opracowujemy dokumentację wykonawczą z rzutami pomieszczeń, posadzek, sufitów, instalacji, widokami ścian, rozrysami elementów stolarskich na zamówienie oraz Kartami katalogowymi produktów – tj. zestawienie materiałowe, ilościowe i cenowe.

9. Przeprowadzamy home staging ( przygotowanie do sprzedaży bądź do wynajmu ) lub urządzamy mieszkanie ‘pod klucz’.

WNĘTRZA HOTELU SŁONECZNY ZDRÓJ W BUSKU ZDRÓJ
/ współpraca z GPP /

Współpracujemy z zaufanymi firmami remontowymi, stolarzami oraz dostawcami materiałów wykończeniowych.

Zapraszamy do kontaktu!